Poskytované služby

Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč jsou moderním trendem, který se těší velké oblibě. Realizace projektu, který se dá předem velmi přesně vyčíslit a časově naplánovat je snadnější a levnější, než nekonvenční stavba na míru. Rodinný dům na klíč i tak nabízí flexibilitu při řešení koncepce interiéru dle přání zadavatele.

Zateplení rodinných domů a budov

Zateplení rodinných domů a budov přináší úsporu energie při vytápění až 50%.

Dalším přínosem je tepelný komfort při horkých letních dnech, kdy slunce nevyhřívá dům prostřednictvím slunci vystavených zdí. Zateplením domu zamezíte šíření sporů plísní, které jsou následkem kondenzace vodních par. Zateplení domu s sebou přináší i nový estetický vzhled budovy a ochranu původního zdiva před erozí.

Průkaz energetické náročnosti budov (PENB)

Firma provádí zpracování průkazů u všech typů objektu (rodinný dům, bytový či panelový objekt, hotel apod.). V případě chybějící projektové dokumentace nabízíme možnost zaměření stavby a následné vypracování průkazu. Zpracování protokolu provádí autorizovaná osoba na základě platných zákonů a vyhlášek. Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat na uvedených telefonních číslech.

Další služby

Miroslav Zvelebil © 2013 | Partneři